Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Medyczne AW139 dla Australii

Lotnictwo cywilne, 07 lipca 2014

Australian Helicopters zamówiło śmigłowce AW139 w wersji ratownictwa medycznego.

AW139 w wersji ratownictwa medycznego. Do Australii trafią śmigłowce z analogicznym wyposażeniem / Zdjęcie: AgustaWestland

AgustaWestland i Australian Helicopters podpisały dziś umowę kupna 6 śmigłowców średnich AW139. Są one przeznaczone dla przedsiębiorstwa Ambulance Victoria, które zajmuje się ratownictwem i transportem medycznym na terenie stanu Wiktoria. Stan zamieszkuje ponad 5,5 mln osób, a jego powierzchnia to ponad 237 tys. km2. Porozumienie zakłada 10-letni okres świadczenia usług przez Ambulance Victoria na rzecz mieszkańców Wiktorii. 

Obecnie flota Ambulance Victoria składa się z 4 Belli 412 i jednego Dauphina. Nowe AW139 zastąpią je poczynając od stycznia 2016. Będą one stacjonowały w portach lotniczych Bendigo, Essendon, Latrobe Valley i Warrnambool.

Australian Helicopters stanowi część Avincis Group, zajmującej się ratownictwem medycznym, poszukiwaniami i ratownictwem, misjami obserwacyjnymi i porządku publicznego, pracami wysokościowymi i transportem pilotów morskich (Kolejne śmigłowce dla Avincis, 2013-09-25). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.