Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Bangkok Airways dokupują ATR 72-600

Lotnictwo cywilne, 09 lipca 2014

Dzisiaj spółka ATR poinformowała o podpisaniu z Bangkok Airways umowy sprzedaży 3 dalszych samolotów turbośmigłowych ATR 72-600.

ATR 72-600 w barwach Bangkok Airways / Rysunek: ATR

Porozumienie dotyczy wykorzystania opcji umowy zawartej podczas tegorocznego Singapore Airshow i dokupienia jednego samolotu (ATR dla DAE i Bangkok Airways, 2014-02-12). Łączny koszt 3 nowych ATR 72-600 to 73,8 mln USD (224,7 mln zł).

Pierwszy z zamówionych samolotów zostanie przekazany Bangkok Airways w 4. kw. br. Natomiast ostatni, 9. z kolei, trafi do przewoźnika w 1. kw. 2017.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.