Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy ATR dla Jet Time

Lotnictwo cywilne, 18 października 2013

Linie Jet Time z Danii odebrały dziś pierwszego ATR 72-600. Nowe samoloty towarzystwa będą operowały w barwach SAS.

Pierwszy ATR 72-600, przekazany Jet Time, noszący barwy SAS / Zdjęcie: ATR

Uroczystość przekazania pierwszego, z 6 zamówionych przez Jet Time, 70-miejscowych ATR 72-600 miała miejsce w Tuluzie. Samoloty te są leasingowane od Nordic Aviation Capital (NAC, Paris Air Show 2013: Historyczne zamówienie dla ATR, 2013-06-19). Wszystkie będą operowały na trasach w północnej Europie.

Na mocy porozumienia ze skandynawskimi liniami lotniczymi SAS ATR należące do Jet Time zostaną pomalowane w barwy SAS i będą wykonywały loty w ramach siatki tego przewoźnika. Ostatni ATR 72-600 ma trafić do Jet Time w pierwszych miesiącach 2014.

Jet Time, istniejąca od 2006, ma swoją główną siedzibę w stolicy Danii – Kopenhadze. Linia świadczy usługi na rzecz biur podróży, przedsiębiorstw prywatnych i innych przewoźników lotniczych. W 2010 weszła także na rynek przewozów cargo.

Obecnie flota Jet Time składa się z 14 Boeingów 737. Towarzystwo zatrudnia 450 pracowników i dysponuje własnym centrum obsługowym, zlokalizowanym w porcie lotniczym Kopenhaga-Kastrup.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.