Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Silk Way odbierają Boeingi 747-8F

Lotnictwo cywilne, 29 sierpnia 2014

Linie Silk Way z Azerbejdżanu odebrały dwa towarowe Boeingi 747-8 Freighter.

Boeing 747-8F w barwach Silk Way, podczas wcześniejszych prób w locie na lotnisku Paine Field w Everett / Zdjęcie: Boeing

Boeing przekazał azerskim liniom Silk Way dwa samoloty 747-8 Freighter. Jest to realizacja zamówienia z połowy 2013 (Towarowe Boeingi 747 dla Silk Way Airlines, 2013-07-11). Pierwszy nowy frachtowiec został dostarczony odbiorcy w ubiegłym tygodniu. Dostawę drugiego Boeinga 747-8 F zrealizowano wczoraj.

Silk Air to jedne z czołowych linii cargo w Azji Środkowej. Należące do nich samoloty (m. in. Boeingi 747-400F i 767-300F, a także An-12BK i Ił-76MF), transportują ładunki do Europy i Bliskiego Wschodu oraz Korei, Chin i Hong Kongu. Główną bazą towarzystwa jest międzynarodowy port lotniczy im. Hejdara Alijewa w Baku.

Dotychczas koncern z Seattle przekazał towarzystwom lotniczym 49 Boeingów 747-8 F. Flota ta wylatała łącznie ponad 340 tys. h.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.