Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Stępka pod pierwszy patrolowiec dla Singapuru

Marynarka wojenna, 15 września 2014

W Singapurze położono stępkę pod pierwszy z serii 8 okrętów patrolowych, które zastąpią w linii jednostki typu Fearless.

Zdjęcie: MO Singapuru

Ceremonia odbyła się na terenie zakładów stoczniowych Singapore Technologies Marine. Pierwszy z nowych patrolowców powinien pojawić  się w linii w 2016 (Nowe patrolowce dla Singapuru, 2013-01-31). Do 2020 marynarka wojenna Singapuru ma odebrać wszystkie jednostki, które zastąpią w linii używane od 1996 okręty typu Fearless.

Nowe patrolowce budowane są przez ST Marine, ST Electronics, DSO National Laboratories oraz rządową Defence Science and Technology Agency, która występuje jako integrator systemów pokładowych. W połowie 2013, francuskie Sagem (grupa Safran) poinformowało o otrzymaniu zlecenia na dostawę 8 stanowisk kierowania ogniem (SKO) dla singapurskich okrętów (System kierowania ogniem dla Singapuru, 2013-05-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.