Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy AS365 N3+ dla tajskiej policji

Lotnictwo cywilne, 24 września 2014

Wczoraj królewska policja Tajlandii odebrała pierwszy śmigłowiec Airbus Helicopters AS365 N3+ w wersji poszukiwawczo-ratowniczej.

Przedstawiciele królewskiej policji Tajlandii z nowym nabytkiem – śmigłowcem AS365 N3+ / Zdjęcie: Airbus Helicopters

Podczas wczorajszej ceremonii, przedstawiciele wydziału lotnictwa królewskiej policji Tajlandii odebrali pierwszy z 2 śmigłowców Airbus Helicopters AS365 N3+. Wiropłat został wyposażony w elektryczną wciągarkę, liny desantowe, zawiesie ładunkowe i reflektor poszukiwawczy. Będzie on używany do misji poszukiwawczo-ratowniczych, a także ochrony granic, zapobiegania przemytowi i zwalczaniu terroryzmu.

Od 2009 królewska policja Tajlandii ma na stanie 5 innych śmigłowców Airbus Helicopters – EC155 (Ekologiczne podejście EC 155, 2013-07-16). Są one używane do transportu rodziny królewskiej.

Zamówienia na parę AS365 N3+ zostały złożone w 2012 i 2013. Drugi śmigłowiec tego typu będzie dostarczony w połowie 2015. Załogi lotnicze tajskiej policji przejdą szkolenie w Singapurze, gdzie znajduje się kompleksowy symulator lotu AS365 N3+.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.