Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Baza Wizz Air w Tuzli

Lotnictwo cywilne, 06 listopada 2014

Dziś linie lotnicze Wizz Air ogłosiły otwarcie kolejnej bazy. Będzie ona zlokalizowana w Tuzli, w Bośni i Hercegowinie.

Zdjęcie: Marcin Sigmund

Dzisiaj tanie linie Wizz Air ogłosiły utworzenie nowej bazy – w Bośni i Hercegowinie. Od czerwca 2015 przewoźnik zamierza bazować samolot Airbus A320 w Tuzli, przekształcając tym samym tamtejsze lotnisko w 19. bazę.

Od 26 czerwca 2015 będzie można stamtąd polecieć do Monachium-Memmingen i Oslo-Torp. Rejsy na obydwu trasach będą wykonywane w poniedziałki i piątki.

Dwa dni później uruchomione zostaną następne połączenia do Frankfurtu-Hahn i Sztokholmu-Skavsta. Trasy te będą obsługiwane we środy i niedziele. Dzięki temu Wizz Air będzie oferował z lotniska w Tuzli 9 tras do 5 krajów.

György Abrán, dyrektor ds. sprzedaży Wizz Air powiedział: To kolejny ważny moment w rozwoju linii lotniczych Wizz Air w Bośni i Hercegowinie. Działania operacyjne z lotniska w Tuzli rozpoczęliśmy w maju 2013 i do dzisiaj z tego portu obsłużyliśmy ponad 180 tys. pasażerów. Bośnia i Hercegowina jest 11. krajem, w którym zdecydowaliśmy się na otwarcie bazy operacyjnej (Nowe trasy Wizz Air z Katowic, 2014-10-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.