Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe Airbusy dla Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 17 września 2014

Wizz Air i Goshawk Aviation Limited podpisały umowę leasingu zwrotnego Airbusów A320.

Zdjęcie: Wizz Air

Wizz Air i Goshawk Aviation Limited zawarły umowę leasingu zwrotnego 7 samolotów Airbus A320. Leasing zwrotny polega na powiązaniu umowy leasingu z poprzedzającą ją umową sprzedaży. Leasingobiorca sprzedaje nabyte przez siebie środki inwestycyjne leasingodawcy, z równoczesnym zastrzeżeniem prawa ich dalszego użytkowania na warunkach ustalonych w umowie.

Jest to pierwsza umowa zawarta pomiędzy Wizz Air i Goshawk Aviation Limited. Dostawy nowych samolotów zaplanowano w okresie listopad 2014 – czerwiec 2015.

Goshawk to przedsiębiorstwo zajmujące się leasingiem samolotów, zarządzane przez Investec Bank plc, z kapitałem od Investec i azjatyckich partnerów instytucjonalnych. W ciągu najbliższych 12-15 miesięcy dostarczy bądź planuje dostarczyć ponad 30 samolotów, wliczając w tę liczbę zamówienie linii Wizz Air.

Flota Wizz Air składa się obecnie z 54 Airbusów A320. Operują one z 18 baz, na ponad 340 trasach łączących 104 destynacje w 36 krajach (Wizz Air rozwija się w Rumunii, 2014-09-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.