Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy ATR 72-600 dla Bangkok Airways

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2014

Przewoźnik z Tajlandii odebrał pierwszego z 9 zamówionych samolotów turbośmigłowych ATR 72-600.

Pierwszy z 9 nowych ATR 72-600, jakie trafią do floty Bangkok Airways / Zdjęcie: ATR

Wczoraj w Tuluzie miała miejsce ceremonia przekazania pierwszego z 9 zamówionych przez Bangkok Airways samolotów komunikacji regionalnej ATR 72-600. Pozostałe trafią do linii do 2017 (Bangkok Airways dokupują ATR 72-600, 2014-07-09).

Bangkok Airways to tajskie regionalne linie lotnicze, założone w 1968. Ich hubem jest międzynarodowy port lotniczy Bangkok-Suvarnabhumi. Flota przewoźnika składa się wyłącznie z samolotów europejskich. W jej skład wchodzi 10 Airbusów A319, 8 A320 i 8 ATR 72-500.

Towarzystwo obsługuje połączenia do ponad 20 destynacji w krajach azjatyckich. Wśród nich są m. in. słynne kurorty na wyspach Ko Samui, Phuket, Koh Chang i Malediwach oraz miasta wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jak Sukhothai, Louangphrabang i Angkor.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.