Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lion Group zamawia 40 ATR 72-600

Lotnictwo cywilne, 28 listopada 2014

Indonezyjskie przedsiębiorstwo złożyło kolejne zamówienie na samoloty ATR 72-600.

Należące do Lion Group linie Wings Air eksploatują obecnie 32 ATR 72 / Zdjęcie: ATR

Konsorcjum ATR i Lion Group z Indonezji zawarły wczoraj umowę zakupu kolejnych 40 turbośmigłowych samolotów komunikacji regionalnej ATR 72-600. Stosowne dokumenty podpisali w Rzymie, w obecności premiera Włoch Matteo Renziego, prezes Lion Group Rusdi Kirana i prezes ATR Patrick de Castelbajac.

Wartość porozumienia to 1 mld USD (ok. 3,4 mld zł). Po odebraniu samolotów Lion Group stanie się największym w świecie użytkownikiem tego typu – jej flota liczyć będzie 100 ATR.

Dostawy nowych ATR 72-600 dla Indonezyjczyków rozpoczną się w 2017 i potrwają do 2019. Obecnie linie należące do Lion Group eksploatują 43 samoloty europejskiego przedsiębiorstwa. 32 z nich należą do indonezyjskich Wings Air, 10 do Malindo Air z Malezji (Konkurencja dla AirAsia, 2012-09-11), a 1 do Thai Lion Air z Tajlandii.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.