Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pułk S-400 na Półwyspie Kola

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 21 marca 2015

Pierwszy pułk uzbrojony w kompleksy przeciwlotnicze i przeciwrakietowe S-400 rozpoczął dyżur bojowy na Półwyspie Kola. Jego obsługa zakończyła szkolenie na poligonie Kapustin Jar.

Ministerstwo obrony FR poinformowało, że pierwszy pułk uzbrojony w kompleksy przeciwlotnicze i przeciwrakietowe S-400 Triumf rozpoczął dyżur bojowy na Półwyspie Kola / Zdjęcie: twitter.com@morringel1

Ministerstwo obrony FR poinformowało, że pierwszy pułk uzbrojony w kompleksy przeciwlotnicze i przeciwrakietowe S-400 Triumf rozpoczął dyżur bojowy na Półwyspie Kola w obwodzie murmańskim. Pułk jest podporządkowany Flocie Północnej WMF (S-400 dla Floty Północnej, 2015-01-10). Uzupełnił i częściowo zastąpił jednostki wyposażone w starsze zestawy S-300. Kompleksy ochraniają strategicznie ważne obiekty na półwyspie.

Pułk z S-400 przybył na miejsce stałej dyslokacji z poligonu Kapustin Jar w obwodzie astrachańskim. Tam obsługi kompleksów ćwiczyły strzelania do celów różnych rodzajów w pełnym spektrum wysokości lotu. W czasie ćwiczeń zestrzeliły ponad 10 celów imitujących rakiety balistyczne, pociski samosterujące i samoloty.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.