Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Miranda dostarczy Finlandii systemy kamuflażu

Przemysł zbrojeniowy, 01 kwietnia 2015

Fiński resort obrony zakupił polskie systemy mobilnego kamuflażu wielozakresowego. Ich dostawcą będzie Miranda Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Lubawa.

Zdjęcie: Lubawa S.A.

Przedsiębiorstwo przemysłu włókienniczego Miranda Sp. z o.o. z siedzibą w Turku, wchodzące w skład Grupy Lubawa (KAMUFLAŻ 2015, 2015-03-21, Lubawa współpracuje z Ukroboronpromem, 2014-12-29, Poczta kupuje hełmy i kamizelki z Lubawy, 2014-11-26), zawarło z Ministerstwem Obrony Finlandii umowę w sprawie dostaw systemów mobilnego kamuflażu wielozakresowego. Wartość kontraktu to 1,06 mln euro (4,33 mln zł).

 Dostarczane przez Grupę Lubawa systemy mobilnego kamuflażu wielozakresowego zapewniają maskowanie sprzętu w ruchu, w zakresie obserwacji okiem nieuzbrojonym, w podczerwieni i w termowizji, a także przy użyciu radiolokacji. Poziom obniżenia widzialności dla wszystkich środków rozpoznania wynosi co najmniej 75 %.

Wspomniane systemy kamuflażu zostaną zamontowane w 106 pojazdach BMP-2. Obecnie realizowany jest program ich modernizacji. Publiczna prezentacja pierwszych wozów z polskimi systemami kamuflażu planowana jest w czerwcu br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.