Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 787-9 dla Vietnam Airlines

Lotnictwo cywilne, 21 kwietnia 2015

Narodowy przewoźnik Wietnamu zaprezentował swojego pierwszego Boeinga 787-9.

Pierwszy Boeing 787-9 przeznaczony dla narodowego przewoźnika Wietnamu ma zostać przekazany odbiorcy w przyszłym miesiącu / Zdjęcie: Vietnam Airlines

Vietnam Airlines, narodowy przewoźnik tego kraju, zaprezentował zdjęcia pierwszego przeznaczonego dla niego Boeinga 787-9, opuszczającego halę montażu końcowego. Samolot ma już naniesiony charakterystyczny motyw kwiatu lotosu na stateczniku pionowym. Najprawdopodobniej kompletne malowanie będzie identyczne z nowym schematem ujawnionym kilka tygodni temu podczas prezentacji pierwszego wietnamskiego Airbusa A350-900 (Wietnamski A350 opuszcza lakiernię, 2015-03-09).

Od lipca br. Boeingi 787-9 będą obsługiwały połączenia z Hanoi i Ho Chi Minh do Londynu, a od listopada – do Frankfurtu. Na początku 2016 zostaną skierowane na trasę do Tokio-Narita. Przewoźnik planuje też, że będą one wykonywały rejsy z Hanoi do Ho Chi Minh City.

Vietnam Airlines zamówiły ogółem 14 A350-900 i 19 787-9. Do końca br. towarzystwo ma posiadać 5 Boeingów 787-9 i 4 Airbusy A350-900. Zakończenie dostaw zaplanowano na początku 2019.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.