Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oblot pierwszego wietnamskiego A350

Lotnictwo cywilne, 03 czerwca 2015

W zakładach Airbusa oblatano pierwszy samolot komunikacyjny A350-900, przeznaczony dla Vietnam Airlines.

Pierwszy A350-900 ma być przekazany Vietnam Airlines w połowie roku / Zdjęcie: Airbus

Oblot pierwszego samolotu komunikacyjnego A350-900, przeznaczonego dla Vietnam Airlines, miał miejsce przedwczoraj, w Tuluzie. Obecnie trwa wyposażanie jego kabiny pasażerskiej. Samolot trafi do rąk użytkownika w połowie roku, po zakończeniu prób odbiorczych (Wietnamski A350 opuszcza lakiernię, 2015-03-09).

Wietnamski A350-900 wykona inauguracyjne loty z Hanoi i Ho Chi Minh do Paryża w październiku br. Narodowy przewoźnik Wietnamu będzie dysponował 14 A350-900. Cztery z nich (w tym pierwszy samolot) zostaną wydzierżawione od AerCap. Pozostałe zostały zakupione bezpośrednio od producenta.

Vietnam Airlines będą drugim w świecie użytkownikiem A350-900. Obecnie 3 samoloty tego typu są eksploatowane przez Qatar Airways. Do końca maja wylatały one ponad 2100 godzin, w trakcie 485 cykli startów i lądowań.

Kolejne A350-900 trafią do linii Finnair (w październiku) i TAM (w grudniu). W zakładach Airbusa w Tuluzie znajduje się aktualnie 21 samolotów tego typu, w różnych stadiach montażu. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.