Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy MD 530F dla policji Las Vegas

Lotnictwo cywilne, 03 listopada 2015

Departament policji miasta Las Vegas odebrał nowy śmigłowiec – MD Helicopters MD 530F.

Najnowszy nabytek policjantów z Las Vegas – MD530F ma także, jako pierwszy we flocie, nowy schemat malowania / Zdjęcie: MD Helicopters

Flota oddziału lotniczego departamentu policji miasta Las Vegas powiększyła się o nowy śmigłowiec, MD Helicopters MD 530F. Wiropłat został zakupiony na mocy uchwały, podjętej w kwietniu br. Jak mówi oficjalny komunikat, o wyborze tej właśnie konstrukcji zadecydowały doskonałe osiągi w wysokogórskim klimacie pustynnym, które zapewnia silnik Rolls-Royce 250-C30, o mocy 650 KM (485 kW, Ograniczenia afgańskich MD-530F, 2015-09-30).

Nowy nabytek policjantów z Las Vegas wyposażony jest w system śledzenia LoJack, reflektor poszukiwawczy Spectrolab SX-16 Nightsun i głowicę optoelektroniczną Stark POP300. W kabinie załogi zabudowana jest awionika glass cockpit Garmin 500H, układ antykolizyjny GTS800 i układ nawigacyjny i łączności GTN650H.

Policjanci z Las Vegas dysponują także jednym śmigłowcem Hughes 500D, 3 McDonnell Douglas 530F, jednym Bellem 407, parą HH-1H Huey i samolotem Cessna Skylane TR182. Lotnicy pełnią służbę 24 godziny na dobę, wylatując średnio 6 tys. h rocznie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.