Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Loty Norwegian z Paryża do USA

Lotnictwo cywilne, 19 lutego 2016

Latem norweski przewoźnik rozpocznie loty z portu lotniczego Paryż-Roissy-Charles de Gaulle do 3 destynacji w USA.

Trasy Norwegian z Paryża do USA obsługiwane będą przez Dreamlinery, mieszczące 291 pasażerów / Zdjęcie: Norwegian

Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały uruchomienie w lecie 3 nowych połączeń z Paryża-Roissy-Charles de Gaulle do Nowego Jorku, Los Angeles  i Fort Lauderdale/Miami. Dotychczas przewoźnik operował z Paryża-Orly, oferując loty do Oslo, Bergen, Sztokholmu, Kopenhagi i Helsinek.

Trasa do portu lotniczego im. Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku zostanie zainaugurowana 29 lipca. Loty wykonywane będą w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Dzień później, 30 lipca, rozpocznie się obsługa trasy do Los Angeles. Samoloty Norwegian będą tam docierały we wtorki i soboty. Natomiast pierwszy lot zostanie wykonany 4 sierpnia. Połączenie będzie obsługiwane we czwartki.

Norwegian będą pierwszym przewoźnikiem oferującym bezpośrednie loty z Paryża do Fort Lauderdale/Miami. Jednak na trasach do Nowego Jorku jednak na trasach do Nowego Jorku będą konkurowały z nim Air France, American Airlines i Delta Air Lines, a na trasie do Los Angles – Air France i Air Tahiti Nui.

Do lotów z Paryża do USA używane będą Dreamlinery 787-8, mieszczące 32 pasażerów w klasie Premium i 259 osób w klasie ekonomicznej. Obecnie przewoźnik ma 8 samolotów tego typu. Do 2020 ich liczba wzrośnie do 38 (R-R Trent dla Norwegian, 2016-02-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.