Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Norwegian zamawiają kolejne Boeingi 787-9

Lotnictwo cywilne, 08 maja 2014

Norweski przewoźnik poinformował o wypożyczeniu kolejnych Boeingów 787-9. 

Zdjęcie: Norwegian AS

Według wczorajszej deklaracji linie lotnicze Norwegian powiększyły flotę samolotów dalekodystansowych o kolejne 3 Boengi 787-9 Dreamliner. Przedstawiciele towarzystwa odmówili ujawnienia nazwy leasingodawcy. Więcej szczegółów ma być znanych po podpisaniu porozumienia.

Dwa pierwsze z zamówionych ostatnio Dreamlinerów wejdą do eksploatacji w 2016, a trzeci – rok później. Obecnie norweskie towarzystwo użytkuje 5 Boeingów 787-8 (na zdjęciu) i oczekuje na dostawy 3 kolejnych samolotów tego typu i 6 większych 787-9 (Boeingi 787-9 dla Norwegian, 2013-12-18). Najnowsza transakcja zwiększa liczbę Dreamlinerów we flocie Norwegian do 17.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.