Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nordic Sky w A350 Finnair

Lotnictwo cywilne, 22 lutego 2016

Pasażerowie podróżujący samolotami A350 fińskiego przewoźnika mają dostęp do nowych usług.

Obecnie Finnair ma we flocie 3 Airbusy A350. Docelowo wszystkie samoloty tego typu używane przez fińskie towarzystwo zostaną wyposażone w Nordic Sky i Wi-Fi / Zdjęcie: Finnair

Dzięki najnowocześniejszemu systemowi multimedialnemu Nordic Sky i Wi-Fi pasażerowie Finnair mogą pozostać w łączności ze światem i korzystać z bogatej oferty multimediów. Otwarcie w ramach Nordic Sky sklepu internetowego z odzieżą Makia stwarza pasażerom możliwość zakupu ubrań w ramach sprzedaży pokładowej.

Pokładowy portal Wi-Fi Nordic Sky jest dostępny dla pasażerów w obydwu klasach. W ramach bezpłatnego pakietu wszyscy podróżujący mają dostęp do strony finnair.com, serwisów informacyjnych oraz wiadomości przekazywanych przez Finnair, takich jak informacje o miejscu docelowym lotu lub obsłudze klienta, a także mają możliwość złożenia zamówienia na produkty oferowane w sprzedaży pokładowej. Klienci Finnaira mogą też wykorzystać portal, by zamówić taksówkę na lotnisko docelowe za pomocą serwisu Cabforce Taxi Services i zamówić inne usługi (np. wycieczki krajoznawcze, rejsy turystyczne czy bilety na koncerty), za pomocą Viator Destination Services (Finnair zwiększają zatrudnienie , 2015-12-09). 

Makia została założona w 2001. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytrzymałych codziennych ubraniach o klasycznych krojach dla kobiet i mężczyzn. – Nasza współpraca z Makią to przykład dalekowzrocznego podejścia do zakupów pokładowych. Portal Wi-Fi Nordic Sky umożliwia zakup ubrań podczas lotu Airbusem A350 – mówi Jarkko Konttinen, wicedyrektor ds. produktów Finnaira.

Pasażerowie mogą wykupić pełny dostęp do Internetu w swoim własnym urządzeniu mobilnym poprzez portal Wi-Fi lub używając specjalnego vouchera z kodem aktywacyjnym. Pełny dostęp do Internetu jest bezpłatny w klasie biznes oraz dla członków programu Finnair Plus Gold i Platinum, a także członków programu oneworld Sapphire i Emerald. W klasie ekonomicznej dostęp do Internetu jest płatny.

Pasażerowie mogą korzystać z Nordic Sky, używając ekranów dotykowych (16-calowych w klasie biznes i 11-calowych w klasie ekonomicznej). Unikalny program pokazuje główne etapy lotu, towarzyszy pasażerom od startu przez wszystkie etapy podróży, z wyprzedzeniem informuje o czasie podawania posiłków, planowanym włączeniu oświetlenia relaksacyjnego, a także o czasie rozpoczęcia sprzedaży pokładowej.

Finnair poszerzył także ofertę multimediów, dzięki czemu pasażerowie mają dostęp do większej niż dotychczas liczby kanałów filmowych i muzycznych. Wizualizacje wyświetlane na ekranie zharmonizowane z innowacyjnym oświetleniem kabiny zapewniają pasażerom przyjemne wrażenia wzrokowe. Stopniowe zmiany oświetlenia dostosowane zostały do aktualnej pory doby – w porze snu i odpoczynku światło zostaje przyćmione.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.