Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cztery nowe kierunki z Radomia

Lotnictwo cywilne, 27 lutego 2016

Linie SprintAir ogłosiły uruchomienie 4 nowych połączeń z portu lotniczego Radom-Sadków.

Od 18 kwietnia linie SprintAir rozpoczną obsługę 4 nowych tras z Radomia / Zdjęcie: SprintAir

Linie lotnicze SprintAir poinformowały o uruchomieniu aż 4 nowych tras. Już niebawem podróżni będą mogli dostać się z portu lotniczego Radom-Sadków do dwóch nowych destynacji w kraju – do Wrocławia i Gdańska oraz do dwóch zagranicznych – do Berlina i Pragi. Wszystkie loty obsługiwane będą przez samoloty turbośmigłowe Saab 340, mieszczące 33 pasażerów (Z Szyman do Berlina i Krakowa, 2015-10-30).

Operacje lotnicze rozpoczną się 18 kwietnia. Loty do i z Wrocławia wykonywane będą we wtorki i czwartki, a do Gdańska – w piątki. Lot powrotny z Gdańska do Radomia realizowany będzie w niedziele. Połączenie Radom-Sadków – Berlin-Tegel obsługiwane będzie w poniedziałki i środy. Natomiast na trasie Radom-Praga można będzie podróżować w piątki i niedziele. Sprzedaż biletów na w/w rejsy zostanie uruchomiona 1 marca.

Cieszy nas możliwość rozwijania siatki połączeń pasażerskich w oparciu o regionalne lotniska, takie jak port lotniczy Radom. Liczymy, że ciekawa, różnorodna oferta lotów w połączeniu z atrakcyjnymi cenami biletów zachęci wielu mieszkańców regionu do podróżowania z radomskiego lotniska zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych – powiedział Jarosław Chłopecki, dyrektor handlowy SprintAir.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.