Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Terminale satelitarne dla wojsk specjalnych

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 lutego 2016

Inspektorat Uzbrojenia ogłosił przetarg na dostawę przenośnych terminali satelitarnych szczebla taktycznego.

Inspektorat Uzbrojenia nabędzie 100 przenośnych terminali satelitarnych szczebla taktycznego dla pododdziałów wojsk specjalnych i wojsk lądowych / Zdjęcie: ESA

Postępowanie dotyczy dostawy 100 przenośnych terminali satelitarnych szczebla taktycznego dla wojsk specjalnych i wybranych pododdziałów wojsk lądowych (XEBRA gotowa do służby, 2015-11-04). Przedsiębiorstwa zainteresowane przetargiem mają czas do 29 marca (do godz. 10:00) na składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

Wybrany w przetargu producent dostarczy również 10 dodatkowych zestawów wyposażenia (elementów toru radiowego) do pracy w paśmie satelitarnym X, 10 modemów MF-TDMA/SCPC w wersji Rack 19 i 3 modemy DVB S2 w wersji Rack 19. Pięciu oferentów zostanie zaproszonych do udziału w postępowaniu przetargowym. Kryterium udzielenia zamówienia będą: cena (80% wagi), parametry techniczne (16% wagi) i gwarancja (4% wagi).

Wykonawca zostanie również zobowiązany do przeszkolenia użytkowników w zakresie konfigurowania, obsługi i przeglądu urządzenia. Odpowiednie szkolenie przejdzie też grupa instruktorów, którzy w przyszłości będą odpowiadać za przygotowanie żołnierzy do eksploatacji terminali.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.