Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT poleci do Newark

Lotnictwo cywilne, 03 października 2016

Od wiosny 2017 PLL LOT uruchomią nowe bezpośrednie połączenie do Newark w USA.

Rejsy z Warszawy do Newark będą obsługiwane najpierw 4, potem 5 razy w tygodniu, od wiosny 2017 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Już jutro Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią sprzedaż biletów na nowe bezpośrednie połączenie do Newark w USA. Samoloty polskiego przewoźnika wystartują w kierunku lotniska w Nowym Jorku 28 kwietnia 2017. Rejsy z Warszawy będą obsługiwane najpierw 4, potem 5 razy w tygodniu. 

Newark to dla LOT-u czwarte lotnisko w Ameryce Północnej. Połączenia z Lotniska Chopina do Newark będą realizowane w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Od sierpnia zostanie dodany rejs także we wtorki.

Połączenie do Newark początkowo będzie realizowane wynajętym samolotem Boeing 767-300 w układzie dwuklasowym (klasy: biznes i ekonomiczna). Od sierpnia rejsy realizowane będą Boeingiem 787-8 Dreamliner w konfiguracji trzech klas – LOT Business Class, LOT Premium Economy i LOT Economy. 

– Newark to jedno z najważniejszych lotnisk dla Polonii mieszkającej na wschodnim wybrzeżu USA. Cieszę się, że po latach przerwy możemy ponownie uruchomić to połączenie i zapewnić naszym Rodakom najbardziej komfortowe przeloty do Polski – mówi Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

– Newark to jeden z głównych amerykańskich węzłów przesiadkowych w Stanach Zjednoczonych. Dzięki współpracy w ramach Star Alliance możemy zaoferować pasażerom podróżującym z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej wyjątkową ofertę na przeloty do niemal dowolnego miejsca na mapie USA. Newark był do tej pory brakującym ogniwem w naszej siatce połączeń. Dzięki powrotowi na to lotnisko stajemy się atrakcyjnym przewoźnikiem dla wielu pasażerów, którzy do tej pory jeszcze nie korzystali z naszych usług – dodaje Rafał Milczarski.

Oprócz rejsów do Newark LOT będzie nadal latał także na nowojorskie lotnisko JFK. W tym roku po raz pierwszy polski przewoźnik będzie obsługiwał rejsy do Nowego Jorku (JFK) codziennie także w sezonie zimowym. W sumie pasażerowie podróżujący LOT-em do Nowego Jorku będą mieli do dyspozycji 2 połączenia dziennie niemal każdego dnia (Więcej samolotów w PLL LOT, 2016-09-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.