Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Z LOT-em do Los Angeles

Lotnictwo cywilne, 05 października 2016

Los Angeles to kolejne miasto na mapie nowych połączeń PLL LOT. Rejsy do Miasta Aniołów wystartują 3 kwietnia.

Rejsy PLL LOT z Warszawy do Los Angeles wykonywane będą 4 razy w tygodniu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Los Angeles to kolejne miasto na mapie nowych połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT. Rejsy do Miasta Aniołów wystartują już 3 kwietnia i będą realizowane 4 razy w tygodniu. To pierwsze połączenie LOT-u na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Polskie Dreamlinery będą latały do Los Angeles w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty.

– Otwieramy dla naszych pasażerów pierwsze bezpośrednie połączenie z Europy Środkowo-Wschodniej do Los Angeles, jednego z najważniejszych i najsłynniejszych miast Stanów Zjednoczonych. Jestem przekonany, że Kalifornia to nie tylko idealny kierunek na wakacje, ale także coraz ważniejszy ośrodek biznesowy. W okolicy Los Angeles mieszka też wiele osób, które pochodzą z Europy Środkowo-Wschodniej – mówi Rafał Milczarski, prezes PLL LOT.

Na pokładzie Boeinga 787-8 Dreamliner pasażerowie mają do dyspozycji trzy klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Economy i LOT Economy Class. Klasa biznes to 18 foteli, które rozkładają się do pozycji płaskiego łóżka. LOT Premium Economy to 21 foteli, które wyposażone są w indywidualne podłokietniki, podnóżki i podpórki pod uda.

W klasie LOT Economy na pokładzie Dreamlinerów fotele rozkładają się do przodu, nie zabierając miejsca na nogi pasażerom siedzącym z przodu i wyposażone są w podnóżki. Każdy pasażer ma do dyspozycji indywidualny system rozrywki pokładowej wyposażony w złącze USB.

Los Angeles będzie 8. połączeniem dalekiego zasięgu w siatce PLL LOT, w tym 5. kierunkiem w Ameryce Północnej. W 2016 PLL LOT ogłosiły i uruchomiły 24 nowe połączenia, w tym do Newark w USA i do Seulu, które wystartuje już 17 października (LOT poleci do Newark, 2016-10-03). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.