Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe malowanie Kuwait Airways

Lotnictwo cywilne, 25 października 2016

Kuwait Airways pokazały pierwszego z 10 Boeingów 777-300ER, zamówionych w grudniu 2014. Samolot nosi nowy schemat malowania.

Pierwszy Boeing 777-300ER narodowego przewoźnika Kuwejtu w nowym malowaniu / Zdjęcie: Kuwait Airways

Nowe malowanie zachowuje charakterystyczny motyw Kuwait Airways – niebieskiego ptaka, który zajmuje teraz większą powierzchnię tylnej części kadłuba samolotu. Dwa odcienie niebieskiego oznaczają spotkanie morza i nieba, czyli punkt, w którym będzie można przekraczać nowe horyzonty. W malowaniu pojawiły się też perły, będące ukłonem w stronę tradycji morskich i handlowych Kuwejtu. Na przedniej części kadłuba znajduje się napis Kuwejt, w językach angielskim i arabskim.

Wprowadzenie nowego malowania jasno pokazuje nasze zamiary. Zewnętrzna zmiana naszych samolotów jest oczywista. Chcemy również zademonstrować o wiele głębszy proces trwającej transformacji, który podkreśli naszą pionierską spuściznę w przemyśle lotniczym regionu i przywróci poczucie dumy z bycia narodowym przewoźnikiem Kuwejtu. Chcemy też umocnić naszą pozycję przewoźnika preferowanego przez pasażerów, łączącego Kuwejt ze światem – powiedział Al Roumi Rasha, prezes Kuwait Airways.

Pozostałe Boeingi 777-300ER zostaną dostarczone w ciągu następnych 12 miesięcy. Flota narodowego przewoźnika Kuwejtu składa się z 6 Airbusów A300-600R, 3 A310-300 (obydwa typy są zmagazynowane), 10 A320, 5 A330-200 i 4 A340-300, a także pary Boeingów 777-200ER. Linie oczekują też na dostawę 15 samolotów z rodziny A320neo i 10 A350-900 (Pierwszy A330-200 dla Kuwait Airways, 2015-06-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.