Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOTAMS obsłuży Austrian Airlines

Lotnictwo cywilne, 03 listopada 2016

LOTAMS i Austrian Airlines podpisały umowę obsługi technicznej samolotów pasażerskich.

LOTAMS wykona dla floty austriackiego przewoźnika kompleksowe przeglądy bazowe samolotów Boeing 767 i Embraer 195 / Zdjęcie: LOTAMS

Spółka LOTAMS i Austrian Airlines podpisały umowę obsługi technicznej samolotów pasażerskich 3 października, ale poinformowały o tym dopiero teraz. LOTAMS wykona dla austriackiego przewoźnika kompleksowe przeglądy bazowe samolotów Boeing 767 i Embraer 195 oraz będzie świadczyć usługi warsztatowe.

 Jesteśmy bardzo dumni z rozpoczęcia współpracy z LOTAMS w obszarze obsługi technicznej samolotów. Spółka LOTAMS jest bardzo doświadcznym dostawcą usług w zakresie obsługi Boeinga i Embraera – powiedział Markus Besta, szef działu obsługi technicznej Austrian Airlines

 Rozpoczęcie współpracy z Austrian Airlines to potwierdzenie naszych kompetencji i jakości na światowym poziomie w zakresie obsługi technicznej samolotów pasażerskich. Podpisana umowa jest elementem strategii zdobywania nowych rynków zagranicznych, a w konsekwencji zwiększanie polskiego eksportu wysoko wyspecjalizowanych usług technicznych. Takie działania przekładają się na zwiększanie wolumenu pracy w polskiej bazie obsługowej  dodał Rafał Momot, członek zarządu, dyrektor ds. handlu i rozwoju, LOTAMS.

Austrian Airlines to narodowe austriackie linie lotnicze. Głównym węzłem komunikacyjnym i bazą linii jest port lotniczy Wiedeń-Schwechat. Oferują loty do 130 destynacji, w tym 37 kierunków w Europie Środkowej i Wschodniej. Od 2009 Austrian Airlines należą do grupy Lufthansa.

Spółka LOTAMS jest dostawcą usług związanych z techniczną obsługą samolotów pasażerskich wąsko- i szerokokadłubowych. Od 2012 należy do elitarnego grona Autoryzowanych Centrów Obsługi samolotów Embraer. Działalność Spółki jest również skoncentrowana na obsłudze Airbusów, Bombardierów i  Boeingów (już od ponad 27 lat obsługuje Boeingi 767). Rozbudowana i nowoczesna infrastruktura pozwala na realizację usług w pełnym zakresie przeglądów bazowych i liniowych.

LOTAMS specjalizuje się także w usługach związanych z malowaniem i estetyką wnętrza kabin pasażerskich, obsługą warsztatową i naprawami strukturalnymi. Spółka zatrudnia obecnie blisko 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników, a dzięki posiadanemu certyfikatowi PART-147 (organizacji szkoleniowej) umożliwia im stałe podnoszenie kwalifikacji.

Siedziba LOTAMS jest zlokalizowana obok Lotniska Chopina, a na jej infrastrukturę składają się 4 hangary, o łącznej powierzchni ponad 18 tys. m², pozwalające na wykonywanie obsługi technicznej kilkunastu samolotów jednocześnie. Spółka posiada także nowoczesną przestrzeń magazynową, spełniającą surowe wymogi obowiązujące w branży (Umowa LOT AMS z BA CityFlyer, 2014-01-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.