Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dreamliner dla Air Tanzania

Lotnictwo cywilne, 15 grudnia 2016

Air Tanzania ujawniły zakup Boeinga 787-8 Dreamliner.

Boeing 787-8 Dreamliner w barwach Air Tanzania / Rysunek: Boeing

Boeing poinformował, że nieujawnionym dotychczas nabywcą pojedynczego samolotu komunikacyjnego 787-8 Dreamliner są linie Air Tanzania. Cena katalogowa samolotu wynosi 224,6 mln USD (ponad 938 mln zł).

Przedstawiciele Air Tanzania stwierdzili, że Dreamliner będzie flagowym samolotem linii i jednym z elementów odnowy i rozwoju floty narodowego przewoźnika Tanzanii. Linie chcą zwiększyć swoją zdolność obsługi połączeń dalekodystansowych, uruchamiając loty do Europy, Azji i USA w ciągu najbliższych lat, a 787 to doskonały samolot do osiągnięcia tego ambitnego celu. Nasz hub w Dar es Salaam jest dobrze położony, aby zapewnić połączenia w całej wschodniej Afryce, czerpiąc korzyści z rosnącego popytu na turystykę w Tanzanii i w całym regionie.

Dreamliner to kolejny w ostatnich tygodniach nowy nabytek Air Tanzania. Niedawno narodowy przewoźnik Tanzanii zakupił samoloty Bombardiera – parę CS300 i jednego Q400. Dwa inne samoloty tego typu dołączyły do floty towarzystwa we wrześniu Air Tanzania kupują Bombardiery , 2016-12-02.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.