Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A380 na połączeniach do Melbourne

Lotnictwo cywilne, 05 maja 2017

Od 25 marca 2018 trzecie codzienne połączenie Emirates do Melbourne będzie realizowane przez A380.

Dzięki wprowadzeniu A380 na wszystkich połączeniach do Melbourne Emirates zwiększą oferowanie na tej trasie o 945 miejsc tygodniowo / Zdjęcie: Emirates

Samoloty A380 linii Emirates będą realizowały wszystkie 3 loty przewoźnika z Melbourne po zastąpieniu Boeinga 777-300ER. W ten sposób od 25 marca 2018 linie zwiększą oferowanie na trasie o 945 miejsc tygodniowo, czyli o 10%. Decyzja ta zapewni pasażerom Emirates jeszcze wygodniejszą podróż w całości na pokładzie A380 do 18 kierunków w Europie z przesiadką w Dubaju (Bezpośrednie loty Dubaj-Melbourne , 2016-06-17).

Melbourne było pierwszym australijskim miastem w ofercie Emirates – przewoźnik rozpoczynał od 3 lotów tygodniowo w 1996. Od tamtej pory Melbourne pozostaje ważnym i popularnym kierunkiem w globalnej siatce połączeń Emirates, a w ciągu ostatnich 20 lat linie stopniowo zwiększyły częstotliwość lotów i oferowanie na trasie w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony pasażerów.

Oferując obecnie 21 lotów tygodniowo do Melbourne – w ramach 2 połączeń bezpośrednich z Dubaju i jednego przez Singapur – Emirates umożliwiają wygodną podróż do popularnych miast w Europie, w tym 6 miejscowości w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także do Rzymu, Paryża, Aten oraz najnowszego kierunku w ofercie – Zagrzebia, dokąd będzie można polecieć już 1 czerwca.

Przewoźnik realizuje także codzienne loty Melbourne-Auckland, jedyne połączenie na trasie obsługiwane przez A380. Oprócz Melbourne Emirates oferują także połączenia do Sydney, Brisbane, Perth i Adelajdy, wykonując łącznie tygodniowo 77 lotów do Australii, z czego 49 realizowanych jest przez A380.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.