Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Test rakiety Hwasong-14

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 04 lipca 2017

Północnokoreańskie media poinformowały o przeprowadzeniu dziś rano, o 9:46 czasu lokalnego, kolejnego testu rakiety balistycznej Hwasong-14. Centralna telewizja podała, że rakieta wzniosła się na wysokość 2802 km i pokonała odległość 933 km. Lot miał trwać 39 minut, a rakieta trafiła w wyznaczone miejsce. Próbę określono jako pierwszą udaną w przypadku Hwasong-14.

Start rakiety Hwasong-14 / Zdjęcie: Centralna TV KRLD

Z kolei Ministerstwo obrony FR poinformowało, że lot północnokoreańskiej rakiety był obserwowany przez system uprzedzania o ataku balistycznym. Rosjanie twierdzą, że testowana była rakieta średniego zasięgu. Miała ona wznieść się na wysokość 535 km i przelecieć ok. 510 km, wpadając do wód Morza Japońskiego (Korea Północna wystrzeliła kolejną rakietę, 2017-05-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.