Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Całoroczne połączenie z Helsinek do Nankinu

Lotnictwo cywilne, 12 września 2017

Stale wzmacniając swoją obecności w Chinach, 13 maja 2018 Finnair otworzy nową całoroczną trasę pomiędzy Helsinkami a Nankin. Znajdujący się nad rzeką Jangcy, liczący ponad 8 milionów mieszkańców, Nankin jest jedną z czterech starożytnych stolic Chin i ważnym centrum handlowym i miejscem wypoczynku, ze zwiększającym się ruchem pasażerskim i przeładunkowym.

Inauguracyjny lot do Nankinu odbędzie się 13 maja 2018, a nową trasę będą obsługiwać Airbusy A330 / Zdjęcie: Finnair

Nowe połączenia pomiędzy Helsinkami i Nankinem będą obsługiwane 3 razy w tygodniu w sezonie letnim i 2 razy w tygodniu w sezonie zimowym. Otwarcie tej trasy sprawi, że Finnair mocniej zaistnieje w Azji Północno-Wschodniej. W trakcie sezonu letniego fiński przewoźnik będzie latać do 7 miejsc w Chinach. Łącznie Finnair obsłuży 38 połączeń tygodniowo do Chin wykonując codzienny lot do Pekinu i Szanghaju, 4 loty tygodniowo do Chongqing i Guangzhou (Kantonu), 3 cotygodniowe rejsy do Nankinu i Xi'an oraz 10 cotygodniowych połączeń do Hongkongu (Więcej letnich lotów Finnaira , 2017-09-01).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzania naszej siatki w Chinach i dodania Nankinu, naszego siódmego portu docelowego w tym kraju. Finnair szybko staje się jednym z największych i najczęściej wybieranych europejskich przewoźników, obsługujących loty między Europą a Chinami. Następny rok będzie równie ważny i zaznaczy się w naszej historii, ponieważ obchodzimy 30. rocznicę inauguracyjnego lotu Finnaira do Pekinu i Chin – powiedział Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnaira.

W ciągu ostatniej dekady Finnair położył silny nacisk strategiczny na chiński rynek, otwierając bezpośrednie trasy do Chongqing, Xian i Guangzhou, a jednocześnie podnosząc komfort podróży pasażerów, wprowadzając na pokłady samolotów chińskie menu i system płatności internetowych typu Alipay.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.