Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Darmowe połączenia telefoniczne z Lotniska Chopina

Lotnictwo cywilne, 12 września 2017

Lotnisko Chopina udostępniło telefony, z których można wykonywać bezpłatne połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne. W terminalu dostępnych jest 5 takich urządzeń, w różnych częściach portu. Aparaty zostały zainstalowane zarówno w strefie ogólnodostępnej jak i zastrzeżonej i skorzystać z nich może każdy pasażer.

Warszawskie Lotnisko Chopina udostępniło pasażerom telefony, z których można wykonywać bezpłatne połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Aparaty telefoniczne znajdują się w następujących lokalizacjach na Lotnisku Chopina: w strefie ogólnodostępnej na poziomie przylotów, obok telefonów do biur Lost and Found naprzeciw perfumerii; w hali odbioru bagażu (naprzeciwko taśmociągów nr 2 i 6; w strefie Schengen, przy punkcie Transfer Desk między bramkami 25/26 a 27/28 i w strefie Non Schengen przy punkcie Transfer Desk PLL LOT.

Warszawskie lotnisko poza darmowymi połączeniami krajowymi wprowadziło również kilka udogodnień dla podróżujących. Wybierając na telefonie przycisk A można bezpośrednio połączyć się z informacją lotniskową, B – ze służbą medyczną, C – z komisariatem Policji Portu Lotniczego i D – ze Służbą Ochrony Lotniska.

Nasze lotnisko obsługuje dziennie dziesiątki tysięcy pasażerów. Odpowiadając na ich potrzeby wprowadzamy udogodnienie – darmowe krajowe połączenia telefoniczne. Wielu z nas zdarzyła się sytuacja, że wyładowała się nam bateria, a koniecznie musieliśmy szybko zadzwonić. Od teraz będzie to możliwe – powiedział Hubert Wojciechowski, dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina (Rekordowe wakacje na Lotnisku Chopina , 2017-09-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.