Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Joon ogłasza nowe trasy

Lotnictwo cywilne, 05 grudnia 2017

Na początku grudnia samoloty Joon – nowej linii lotniczej stworzonej przez Air France w lipcu tego roku – wystartowały w swoje pierwsze loty. Zainaugurowano połączenia do Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto.

W sezonie letnim Joon będzie oferowała łącznie 13 kierunków / Ilustracja: Joon

Jednocześnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o kolejne 7 tras z bazy w Paryżu (lotnisko CDG). Wraz z początkiem rozkładu letniego, od 25 marca 2018 pasażerowie Joon będą mogli latać do Rzymu (49 lotów tygodniowo), Oslo (18 lotów tygodniowo), Neapolu (14 lotów tygodniowo), Kairu (7 lotów tygodniowo), Istambułu (7 lotów tygodniowo). 1 kwietnia zostanie zainaugurowane połączenie do Kapsztadu (3 loty tygodniowo), a dzień później – do Teheranu (także 3 loty tygodniowo). Razem z ogłoszonymi wcześniej trasami (do Berlina, Barcelony, Lizbony, Porto oraz brazylijskiej Fortalezy i Mahe na Maledivach), w sezonie letnim Joon będzie oferowała łącznie 13 kierunków (Joon ujawnia plany, 2017-09-26).

Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać 174-miejscowymi Airbusami A320 i 212-miejscowymi A321. Na wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon. Jest to system rozrywki pokładowej, wykorzystujący live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu możemy oglądać na ekranie swojego własnego urządzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.

Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała do wyboru podróż w jednej z trzech kabin na pokładach Airbusów A340. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji najnowszej generacji monitory dotykowe przy każdym fotelu i setki filmów do wyboru.  


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.