Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Joon ogłasza nowe trasy

Lotnictwo cywilne, 05 grudnia 2017

Na początku grudnia samoloty Joon – nowej linii lotniczej stworzonej przez Air France w lipcu tego roku – wystartowały w swoje pierwsze loty. Zainaugurowano połączenia do Barcelony, Berlina, Lizbony i Porto.

W sezonie letnim Joon będzie oferowała łącznie 13 kierunków / Ilustracja: Joon

Jednocześnie linia zapowiedziała rozbudowę siatki połączeń o kolejne 7 tras z bazy w Paryżu (lotnisko CDG). Wraz z początkiem rozkładu letniego, od 25 marca 2018 pasażerowie Joon będą mogli latać do Rzymu (49 lotów tygodniowo), Oslo (18 lotów tygodniowo), Neapolu (14 lotów tygodniowo), Kairu (7 lotów tygodniowo), Istambułu (7 lotów tygodniowo). 1 kwietnia zostanie zainaugurowane połączenie do Kapsztadu (3 loty tygodniowo), a dzień później – do Teheranu (także 3 loty tygodniowo). Razem z ogłoszonymi wcześniej trasami (do Berlina, Barcelony, Lizbony, Porto oraz brazylijskiej Fortalezy i Mahe na Maledivach), w sezonie letnim Joon będzie oferowała łącznie 13 kierunków (Joon ujawnia plany, 2017-09-26).

Loty na trasach europejskich Joon będzie wykonywać 174-miejscowymi Airbusami A320 i 212-miejscowymi A321. Na wszystkich rejsach Joon oferuje bezpłatny dostęp do YouJoon. Jest to system rozrywki pokładowej, wykorzystujący live streaming, dzięki któremu filmy i programy telewizyjne podczas lotu możemy oglądać na ekranie swojego własnego urządzenia – tabletu, laptopa, czy smartfona.

Na trasach dalekiego zasięgu linia będzie oferowała do wyboru podróż w jednej z trzech kabin na pokładach Airbusów A340. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji najnowszej generacji monitory dotykowe przy każdym fotelu i setki filmów do wyboru.  


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.