Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Azjatyckie nowości Finnaira

Lotnictwo cywilne, 11 stycznia 2018

Finnair w 2018 odbierze 12. samolot A350-900 i  zwiększy częstotliwość kilku połączeń dalekodystansowych w sezonie zimowym 2018/2019. Przewoźnik będzie obsługiwać codzienne rejsy do Osaki, z dwoma dodatkowymi połączeniami we wtorki i w czwartki. Od 7 grudnia wprowadzi nowe loty w piątki i niedziele do Hongkongu, łącznie będzie to 12 połączeń tygodniowo.

W bieżącym roku Finnair dysponować będzie flotą 12 Airbusów A350-900 / Zdjęcie: Finnair

Ponadto, począwszy od 12 grudnia, Finnair w sezonie zimowym będzie latać codziennie do Delhi, z dodatkową częstotliwością w środy, a od 10 grudnia na trasie do Phuket zostanie dodane czwarte cotygodniowe połączenie w poniedziałki. 

Nowa trasa do Lyonu zostanie otwarta 11 grudnia 2018., Pojawi się też dodatkowe cotygodniowe połączenie do Malagi, Funchal i na Teneryfę. Do Rzymu i na Gran Canarię zostaną uruchomione dwa cotygodniowe rejsy, a  do Rovaniemi w fińskiej Laponii – codzienne połączenie w dni powszednie. Bezpośrednie loty będą kontynuowane do Laponii z Londynu-Gatwick, Paryża i Zurychu.

Malta i Antalya będą obsługiwane począwszy od sezonu letniego aż do 9 grudnia 2018. Połączenia do Edynburga i Alanii-Gazipasy zostaną również przedłużone na okres zimowy i stanął się nowymi całorocznymi trasami Finnaira.

Finnair obecnie znajduje się w okresie największego rozwoju w historii, a my wciąż kontynuujemy zwiększanie przepustowości na popularnych trasach w Azji i Europie. Dzięki dodanym połączeniom nasi klienci z Polski będą mieli większy wybór i komfort podczas planowania swoich zimowych podróży – mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie (Dodatkowe loty Finnaira do Krakowa, 2017-12-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.