Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Dodatkowe loty Finnaira do Krakowa

Lotnictwo cywilne, 12 grudnia 2017

Finnair doda dwa cotygodniowe połączenia pomiędzy Helsinkami a Krakowem latem 2018. Dzięki tym dodatkowym rejsom przewoźnik obsłuży w sezonie letnim do 42 lotów tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem. Finnair będzie latał codziennie między Helsinkami a Krakowem od 18 czerwca do 8 sierpnia.  Drugie dzienne połączenie obsługiwane będzie w czwartki i niedziele od 10 czerwca do 25 października.

Dzięki dodatkowym rejsom Finnair obsłuży w sezonie letnim do 42 lotów tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem / Zdjęcie:  Marcin Sigmund

Dwa dodatkowe loty umożliwiają lepsze połączenie z Krakowa do wielu miejsc w Azji, a także do Chicago, Nowego Jorku i San Francisco. Rośnie zainteresowanie Polską wśród naszych azjatyckich klientów, a dwa dodatkowe rejsy dostarczą więcej możliwości podróżowania latem do tego popularnego w Polsce miasta – mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.

Finnair niedawno ogłosił dodanie połączeń między Helsinkami i Gdańskiem, do dwóch dziennie i zwiększenie częstotliwości lotów w sezonie letnim 2018 do Warszawy. Drugie codzienne połączenie do Gdańska będzie obsługiwane od 24 kwietnia do 27 października. Między 26 marca a 26 października Finnair wykonywać będzie do Warszawy trzy loty w dni powszednie i dwa w soboty i niedziele.

Połączenia w sezonie letnim zostaną również dodane na trasach z Helsinek do Lizbony, Barcelony, Budapesztu i Genewy. Finnair będzie kontynuował loty sezonowe do Astany, z dwoma tygodniowymi rejsami w okresie lipiec - sierpień.

Finnair, ze względu na rosnące zainteresowanie lotami z Azji, wprowadzi nowe połączenia do swoich zimowych rozkładów 2018/2019. M. in. przewoźnik zaoferuje dwa dodatkowe cotygodniowe rejsy do Rejkjawiku i doda ponad 230 lotów do fińskiej Laponii, proponując więcej połączeń Ivalo, Rovaniemi, Kittilä i Kuusamo (Nowe norweskie trasy Finnaira , 2017-10-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.