Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cięcie blach pod nowozelandzki zbiornikowiec

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 12 lutego 2018

W Republice Koreańskiej rozpoczęto budowę nowego zbiornikowca paliwowego marynarki wojennej Nowej Zelandii.

W Republice Korei zapoczątkowano budowę zbiornikowca paliwowego HMNZS Aotearoa, który za dwa lata ma trafić do marynarki wojennej Nowej Zelandii / Rysunek: MO Nowej Zelandii

Południowokoreańskie przedsiębiorstwo Hyundai Heavy Industries poinformowało o rozpoczęciu budowy nowego okrętu zaopatrzeniowego marynarki wojennej Nowej Zelandii, przyszłego HMNZS Aotearoa. Konstrukcję jednostki zapoczątkowano ceremonią cięcia blach, którą zorganizowano w Ulsan na południowym wschodzie kraju.

Budowa HMNZS Aotearoa ma zająć dwa lata (Łączność dla HMNZS Aotearoa, 2017-10-03). Zakłada się, że okręt zostanie zwodowany w marcu 2019, a rok później przekazany marynarce wojennej Nowej Zelandii. Po wejściu do służby zastąpi wycofany w ub.r. zbiornikowiec HMNZS Endeavour (A11, Koniec służby HMNZS Endeavour, 2017-12-15).

W przyszłości HMNZS Aotearoa ma stacjonować w New Plymouth na Wyspie Północnej. Okręt będzie nosił imię nawiązujące do języka Maorysów, rdzennej ludności Nowej Zelandii (Podano datę wycofania HMNZS Endeavour, 2017-11-03). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.