Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Prasa elektroniczna w samolotach Finnaira

Lotnictwo cywilne, 14 lutego 2018

Finnair udostępnia klientom szeroki wybór międzynarodowej prasy w formacie cyfrowym na trasach dalekodystansowych. Od 8 lutego za pośrednictwem portalu Nordic Sky, na pokładzie samolotów Finnaira A330 i A350 można czytać ponad 50 międzynarodowych gazet w formacie PDF.

Finnair zaprzestanie dystrybucji gazet papierowych podczas lotów dalekodystansowych / Zdjęcie: Finnair

Klienci mogą korzystać z portalu za pomocą własnych urządzeń i nie muszą kupować połączenia Wi-Fi, aby uzyskać dostęp do e-wydania. Obecnie prasa elektroniczna udostępniana jest bezpłatnie w klasie biznes i w klasie ekonomicznej na trasach dalekodystansowych Finnaira, a także podczas lotów Helsinki-Londyn-Helsinki samolotem A350.

Cieszymy się, że możemy zaoferować tak szeroki wybór prasy elektronicznej naszym międzynarodowym klientom. Dzięki wersji cyfrowej klienci zawsze otrzymują najnowsze informacje, niezależnie od tego, skąd odlatują i nigdy nie brakuje nam zapasów gazet – mówi Tiina Vesterinen, dyrektor ds. rozwoju usług pasażerskich Finnaira.

Jednocześnie Finnair zaprzestanie dystrybucji gazet papierowych podczas lotów dalekodystansowych. Na trasach europejskich gazety pozostaną do czasu, aż europejska flota Finnaira zostanie również wyposażona w Wi-Fi, co nastąpi jeszcze w tym roku (Azjatyckie nowości Finnaira, 2018-01-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.