Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Odbiór BRP Cabra

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 19 marca 2018

Straż wybrzeża Filipin odebrała ósmy okręt patrolowy typu Parola.

BRP Cabra po dotarciu do baz w Manili / Zdjęcie: Straż Wybrzeża Filipin

Okręt patrolowy BRP Cabra (MRRV 4409), typu Parola, dotarł do bazy straży wybrzeża Filipin w Manili z Japonii. Jednostkę zbudowało przedsiębiorstwo Japan Marine United w Jokohamie. BRP Cabra będzie ósmym patrolowcem typu Parola w służbie filipińskiej straży wybrzeża.

Okręty patrolowe typu Parola pozyskiwane są w ramach programu Multi-Role Response Vessel (MRRV). Ich zakup finansowany jest ze środków rządowych, a także dzięki pożyczce w wysokości 7,3 mld PHP (ok. 479 mln zł) udzielonej Manili przez władze Japonii. Ogółem, Filipiny mają pozyskać dziesięć jednostek tego typu (BRP Cape San Agustin na Filipinach, 2018-03-02).

Okręty patrolowe typu Parola służą przede wszystkim do patrolowania wybranych akwenów, udaremniania przemytu nielegalnych substancji i materiałów do kraju, kontrolowania napływu imigrantów i zwalczania niezgodnego z prawem połowu ryb. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.