Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Powrót USS Mississippi

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 01 kwietnia 2018

Amerykański atomowy okręt podwodny USS Mississippi powrócił do bazy na Hawajach po zakończeniu misji bojowej na Oceanie Spokojnym.

USS Mississippi zakończył misję bojową na Oceanie Spokojnym / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Michael H. Lee, USN

USS Mississippi (SSN 782), typu Virginia, powrócił do Joint Base Pearl Harbor-Hickam na Hawajach 30 marca, kończąc misję bojową na Pacyfiku. Przez ostatnie sześć miesięcy amerykański atomowy okręt podwodny prowadził działania bojowe na zachodnich wodach Oceanu Spokojnego.

W tym czasie amerykański OP realizował stawiane mu zadania w wyznaczonym rejonie odpowiedzialności, prowadząc działania operacyjne w pojedynkę oraz we współpracy z siłami morskimi lokalnych sojuszników. USS Mississippi wziął również udział w serii ćwiczeń morskich organizowanych razem z partnerami w regionie.

USS Mississippi jest 9. atomowym OP typu Virginia zbudowanym dla US Navy. Okręt przyjęto do służby w czerwcu 2012. USS Mississippi działa w ramach Submarine Squadron 1 w Joint Base Pearl Harbor-Hickam na Hawajach. We wrześniu 2016 jednostka zakończyła pierwszą w swojej historii misję bojową (USS Mississippi zakończył pierwszą misję , 2016-09-05). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra