Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

HNLMS Karel Doorman w operacji NATO

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 05 kwietnia 2018

Holenderski okręt zaopatrzeniowy HNLMS Karel Doorman weźmie udział w natowskiej operacji Sea Guardian na Morzu Śródziemnym.

HNLMS Karel Doorman wychodzi z portu morskiego, rozpoczynając nową misję bojową / Zdjęcie: MO Holandii

Holenderski okręt zaopatrzeniowy HNLMS Karel Doorman (A833) opuścił port morski w Den Helder i skierował się na Morze Śródziemne. Po dotarciu na miejsce okręt dołączy do pozostałych jednostek biorących udział w operacji morskiej NATO, Sea Guardian. HNLMS Karel Doorman będzie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu przez dziewięć tygodni.

W tym czasie okręt będzie prowadził działania operacyjne polegające m.in. na patrolowaniu wyznaczonych obszarów odpowiedzialności, utrzymywaniu swobody żeglugi w rejonie i zwiększeniu świadomości sytuacyjnej sił morskich NATO działających w regionie.

Na pokładzie HNLMS Karel Doorman służbę pełnić będą nie tylko marynarze z Holandii, ale też żołnierze z Belgii i Danii. Ponadto, podczas misji załoga holenderskiego okrętu przeprowadzi kursy szkoleniowe dla członków tunezyjskich sił bezpieczeństwa (Powrót HNLMS Karel Doorman, 2017-11-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.