Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Serbia chce kupić rosyjskie śmigłowce

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 11 kwietnia 2018

Serbia rozpoczęła rozmowy z Federacją Rosyjską w sprawie nabycia 4 śmigłowców uderzeniowych Mi-35 (na zdjęciu) i 4 transportowych Mi-17, ujawnił serbski minister obrony Aleksandar Vulin po spotkaniu 3 kwietnia z rosyjskim odpowiednikiem Siergiejem Szojgu w Moskwie. Ogłaszając kontynuację współpracy wojskowo-technicznej między obydwoma krajami, Vulin powiedział, że obejmie ona również określone typy uzbrojenia przeciwlotniczego.

/ Zdjęcie: MO FR

Wcześniej szef Sztabu Generalnego serbskich sił zbrojnych generał Ljubisa Diković anonsował, że Belgrad zamierza nabyć tylko 6 Mi-17. Obecnie jedyne śmigłowce bojowe sił zbrojnych Serbii to para Mi-24W, które zostały zakupione w 2006 w stanie niezdatnym do lotu od krajowego ministerstwa spraw wewnętrznych, które wykorzystywało je podczas operacji w Kosowie pod koniec lat 1990. Ponieważ nigdy nie przywrócono im zdatności do lotu, wiropłaty pozostają uziemione w bazie lotniczej Batajnica, niedaleko Belgradu (Manewry z politycznym podtekstem , 2018-04-10).

Na podstawie informacji Igora Bozinovskiego


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.