Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Tanzania odebrały Dreamlinera

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 lipca 2018

Pierwszy Boeing B787-8 Dreamliner, noszący znaki rejestracyjne 5H-TCG (nr ser. 64249), przeznaczony dla Air Tanzania przybył do międzynarodowego portu lotniczego Dar-es-Salaam-Julius Nyerere 8 lipca, o 17:18 czasu lokalnego, po bezpośrednim locie z zakładów w Seattle. Po lądowaniu powitano go tradycyjnym salutem wodnym.

Pierwszy Dreamliner Air Tanzania ma od września obsługiwać rejsy do Bombaju, Guangzhou i Bangkoku / Zdjęcie: Air Tanzania

W ubiegłym miesiącu minister finansów i planowania Tanzanii Philip Mpango, potwierdził, że rząd w Dodomie zapłacił już depozyt za drugi samolot tego typu. Data jego dostawy została wstępnie ustalona na styczeń 2020.

Przedstawiciele Air Tanzania potwierdzili, że w ramach szkolenia załóg w sierpniu rozpoczną się loty Dreamlinera do tanzańskich miast Mwanza i Kilimandżaro. Od września przewoźnik planuje wysłać Boeinga 787-8, przystosowanego do przewozu 262 osób w konfiguracji dwuklasowej, do obsługi tras do Bombaju, Guangzhou i Bangkoku. Biorąc pod uwagę sześciomiesięczne opóźnienie w odbiorze pary CS300 (A220-300), tanzański Dreamliner może również zostać użyty do zwiększenia oferowania na połączeniach regionalnych, m.in. do Harare i Lusaki.

Flota Air Tanzania składa się obecnie z 3 Bombardierów Dash 8Q-400 i jednego Q300, które docierają do kilkunastu miejsc w Tanzanii, a także Moroni na Komorach. W sierpniu towarzystwo planuje wznowić loty do Bujumbury w Burundi, a także Entebbe w Ugandzie (Dreamliner dla Air Tanzania , 2016-12-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.