Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOTAMS nawiązuje współpracę z Air Austral

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 14 września 2018

Na początku września LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) rozpoczęło współpracę z francuską linią lotniczą, Air Austral. Obsługa techniczna obejmie prace na Boeingu 787 Dreamliner.
LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) będzie realizowało zlecenia związane z obsługą techniczną samolotów Boeing 787 Dreamliner linii Air Austral / Zdjęcia: Marcin Chmielewski, LOTAMS

W ramach umowy o współpracy LOTAMS wykona dla nowego klienta demontaże i montaże silników Rolls-Royce w celu ich planowego przeglądu. Ponadto, w czasie wykonywanej przez producenta naprawy zespołów napędowych, LOTAMS przeprowadzi konserwację samolotu. Na uwagę zasługuje fakt, że wspomniane zlecenie wykonania obsługi technicznej na Boeingu 787 Air Austral jest pierwszym, jakie wykonane zostanie dla zagranicznego przewoźnika (Pierwszy Dreamliner dla Air Austral, 2016-05-25).

Warszawska baza techniczna ma już kilkuletnie doświadczenie w zakresie serwisu technicznego Dremalinerów. Jako pierwsza w Europie wykonała przegląd C1 na tym modelu.

Baza techniczna posiada certyfikację PART-145 uprawniającą do obsługi tego modelu od 23 września 2015. 9 marca br. LOTAMS poszerzył zakres swojej obsługi liniowej, rozpoczynając obsługę Boeinga 787-8 oraz najnowszej wersji, Boeinga 787-9. 
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra