Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy Air France i JOON

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 14 września 2018

W 2019 siatka lotów Grupy Air France KLM wzbogaci się o dwie nowe trasy.

Od 2019 Air France i linie JOON będą oferować połączenia na nowych trasach, do Quito i Dallas-Fort Worth / Zdjęcie: Air France

Od 14 maja 2019 na pokładach samolotów linii JOON będzie można polecieć do stolicy Ekwadoru – Quito. Natomiast 31 marca 2019 Air France zainauguruje regularne loty do Dallas-Fort Worth w USA. Nowe połączenie Joon do Quito jest uzupełnieniem oferty linii KLM, która aktualnie wykonuje jeden lot dziennie do Quito i Guayaquil samolotem Boeing 777 z lotniska Schiphol w Amsterdamie. Natomiast do Dallas loty z Paryża oferuje obecnie partner Grupy – Delta Airlines.

W przyszłorocznym sezonie letnim połączenia do Quito będą odbywały się 3 razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty z paryskiego lotniska Charles de Gaulle. Pasażerowie polecą na pokładach samolotu Airbus A340 z 30 miejscami w klasie Biznes, 21 w klasie Premium Economy oraz 227 w klasie Ekonomicznej. Wylot z Paryża odbędzie się o godz. 13:10, a przylot do Quito nastąpi o godz. 18:05. Z kolei wylot powrotny z Quito zaplanowany jest na godz. 19:50 i powrót do Paryża o 13:50 następnego dnia (Joon ogłasza nowe trasy, 2017-12-05).

Natomiast nowy, amerykański kierunek Dallas-Fort Worth zostanie zainaugurowany 31 marca 2019 i będzie trzynastą destynacją w USA, do której będzie można polecieć bezpośrednio na pokładach samolotów Air France startujących z paryskiego lotniska de Gaullea. Połączenie Paryż-Dallas będzie odbywało się samolotem Airbus A330 początkowo 3 razy w tygodniu, w środy, piątki i niedziele, a w sezonie letnich wakacji – od 1 lipca do 1 września - do 5 razy tygodniowo, w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele.

Wylot z Paryża zaplanowano o godz. 10:10 i przylot do Dallas o godz. 13:50. Wylot powrotny z Dallas nastąpi o godz. 15:45 z lądowaniem w Paryżu o 8:15 następnego dnia. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.