Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się MiG-31BM

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 19 września 2018

Dziś po południu z lotniska Sawaslejka w obwodzie niżniegorodzkim do rutynowego lotu treningowego wystartował myśliwiec przechwytujący WKS FR MiG-31BM. Samolot był nieuzbrojony. Krótko po starcie, ok. 15:30 czasu lokalnego, maszyna uległ awarii. Pojawiły się płomienie. W tej sytuacji pilot zdecydował o katapultowaniu.

Płonąca tylna część kadłuba rozbitego dziś samolotu MiG-31BM / Zdjęcie: otkrytyj-niżnyj

Po katapultowaniu samolot spadł na pole w rejonie wioski Mołocznaja fierma niedaleko miasta Kulebiaki. Wrak, który znaleziono 17 km od miejsca startu, całkowicie spłonął. Obaj członkowie załogi przeżyli katapultowanie, nie odnosząc poważniejszych obrażeń. Na ziemi nie zanotowano strat.

Rozbity samolot do naddźwiękowy myśliwiec przechwytujący MiG-31BM. Należał do 4. Ośrodka przygotowania lotniczego Ministerstwa obrony FR (10 MiG-31K z Kinżałami w linii, 2018-05-06).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.