Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tajlandia kupiła kolejne 4 H225M

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 21 września 2018

Airbus otrzymał zamówienie na dodatkowe 4 śmigłowce wielozadaniowe dla wojsk lotniczych Tajlandii.

Dzięki najnowszemu zamówieniu Tajowie w 2021 będą dysponowali tuzinem H225M / Zdjęcie: Airbus

Airbus otrzymał zamówienie na dodatkowe 4 śmigłowce wielozadaniowe H225M (wcześniej oznaczone jako EC725) dla Kong Thab Akat Thai (królewskich wojsk lotniczych Tajlandii). Dzięki niemu Tajowie będą dysponowali 12 wiropłatami tego typu w 2021 (Dodatkowe EC725 dla Tajlandii , 2016-10-05). Umowa obejmie również wsparcie techniczne i zarządzanie ciągłą zdatnością do lotu, zapewniane przez miejscowy zespół Airbusa.

Podobnie jak poprzednio śmigłowce dla Kong Thab Akat Thai zostaną wyposażone w pływaki awaryjne, liny desantowe, zawiesia do przewozu ładunków, reflektory poszukiwawcze i głowice optoelektroniczne, umożliwiające im m.in. wykonywanie misji ratownictwa bojowego (CSAR), poszukiwawczo-ratowniczych (SAR) i transportu wojsk.

H225M dobrze służą Kong Thab Akat Thai od dostarczenia pierwszej partii w 2015. Jesteśmy zaszczyceni zdobyciem kolejnego zamówienia, które podkreśla ich stałe zaufanie do naszych śmigłowców. […] Wiemy, że H225 nadal będą w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom. Kong Thab Akat Thai mogą liczyć na nasze centrum obsługi klienta w Tajlandii, które zapewni im stałą dostępność floty – powiedział Philippe Monteux, szef Airbusa w Azji Południowo-Wschodniej i na Pacyfiku.

Obecnie w służbie znajduje się już blisko 90 H225M, które dotychczas wylatały 100 700 godzin.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.