Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

American zamawiają kolejne E175

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 06 listopada 2018

Embraer i American Airlines podpisały wiążące zamówienie na 15 odrzutowców komunikacji regionalnej E175. Wartość kontraktu wynosi 705 mln USD (ok. 2,7 mld zł), w oparciu o aktualne ceny katalogowe.

Nowe E175 trafią do linii Envoy, spółki zależnej American Airlines / Zdjęcie: Embraer

Dostawy samolotów, przystosowanych do przewozu 12 pasażerów w klasie pierwszej i 64 w klasie ekonomicznej, zostaną zrealizowane w 2020. będą one eksploatowane przez Envoy, spółkę zależną w całości należącą do American Airlines.

W połączeniu z wcześniejszymi transakcjami, American Airlines zakupiły łącznie 104 Embraery 175 od 2013. Ostatnie zamówienie, także na 15 samolotów, zostało złożone w maju br. (American Airlines kupują CRJ900 i E175, 2018-05-04).

Nowe zamówienie od American Airlines nadal pokazuje wartość, jaką  dla linii lotniczych stanowią nasze najlepiej sprzedające się samoloty E175. Całkowicie angażujemy się w dostarczanie rozwiązań flotowych, które mają pozytywny wpływ na wyniki, a nasz E175 jest liderem z ponad 80-% udziałem na rynku północnoamerykańskim – powiedział Charlie Hillis, wiceprezes Embraer Commercial Aviation ds. sprzedaży i marketingu w Ameryce Północnej.

Od stycznia 2013 Embraer sprzedał liniom lotniczym z Ameryki Północnej ponad 435 E175. Stanowi to ponad 80% wszystkich zamówień złożonych w segmencie samolotów odrzutowych o pojemności 76 miejsc.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.