Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Umowa na dostawę FlyEye

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 04 grudnia 2018

3 grudnia zawarto umowę na dostawę miniaturowych bezzałogowych statków latających FlyEye między Skarbem Państwa, reprezentowanym przez Inspektorat Uzbrojenia a WB Electronics.

Wojska Obrony Terytorialnej otrzymają trzy zmodernizowane zestawy bezzałogowych statków latających FlyEye z opcją na kolejne / Zdjęcie: Michał Jarocki

Przedmiotem umowy jest dostawa trzech zmodernizowanych zestawów bezzałogowych statków latających FlyEye wraz z pakietem szkoleniowym. W skład jednego zestawu wchodzą cztery statki powietrzne.

Wartość umowy wynosi 10,2 mln PLN. Dostawy mają nastąpić w br. W umowie zawarto prawo opcji na zakup kolejnych dziewięciu zestawów. Odbiorcą sprzętu będą Wojska Obrony Terytorialnej.

Miniaturowe bsl FlyEye znajdują się już na wyposażeniu innych rodzajów Sił Zbrojnych RP (FlyEye dla Straży Granicznej, 2015-02-13), jednak zamawiane bezzałogowce są trzecią generacją tego typu statków powietrznych. Zostały wyposażone w nową głowicę optoelektroniczną i akumulatory. Modernizacji została poddana również stacja nadawczo-odbiorcza, stacja kontroli i kierowania oraz plecaki i skrzynie do przenoszenia i magazynowania sprzętu. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.