Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Z Krakowa do Palermo z Ryanairem

Lotnictwo cywilne, 28 lutego 2019

Linie Ryanair ogłosiły, że w sezonie zimowym 2019/2020 uruchomią połączenie z Krakowa do Palermo na Sycylii. Od października br. loty na tej trasie mają być wykonywane dwa razy w tygodniu.

W październiku br. linie Ryanair mają zainaugurować  loty z Krakowa do Palermo / Zdjęcie: Marcin Sigmund 

Wylot ze stolicy Małopolski zaplanowano we wtorki na godz. 15:15, a w soboty na godz.16:25, natomiast loty z Palermo do Krakowa mają startować odpowiednio o godz. 18:00 i 19:10.

Pełne słońca Palermo na Sycylii od października, dwa razy w tygodniu, to kolejne połączenie prosto z Krakowa, które realizujemy w 2019 roku wspólnie z liniami lotniczymi Ryanair – powiedział prezes zarządu MPL im. Jana Pawła II Kraków-Balice Radosław Włoszek.

Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowej trasy z Krakowa do Palermo. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od października 2019 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Krakowa na sezon zima 2019/2020, który zostanie ogłoszony już wkrótce – dodała dyrektor sprzedaży i marketingu w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka.

W kwietniu br. linie Ryanair mają odebrać pierwsze ze 135 zamówionych Boeingów 737 MAX 8, skonfigurowanych do przewozu do 197 pasażerów (Ryanair ogłasza trasę z Krakowa do Londynu Luton, 2019-02-15).

 Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.