Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozwój Ryanaira w Krakowie

Lotnictwo cywilne, 06 grudnia 2018

Ryanair dziś poinformował o zamiarze umieszczenia kolejnego, już 6. samolotu Boeing 737-800 w bazie w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice w sezonie letnim 2019. Przewoźnik uruchomi także 6 nowych tras do Bari (loty będą wykonywane 3 razy w tygodniu), Berlina-Tegel (codziennie) oraz Kopenhagi, Rimini, Katanii i Salonik (wszystkie rejsy 2 razy w tygodniu).

/ Zdjęcie: Marcin Sigmund

To kolejne nowe trasy po wcześniej ogłoszonych do Ammanu, Bordeaux, Hamburga, Kijowa, Lwowa i Szczecina. Zwiększone zostaną także częstotliwości na istniejących kierunkach do Alicante (4 razy w tygodniu), Brukseli-Charleroi (7 razy w tygodniu), Kijowa (4 razy w tygodniu) I Londynu-Stansted (3 razy dziennie).

Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić kolejną inwestycję wartą 100 mln USD, czyli już szósty samolot w Krakowie w sezonie lato 2019. Łączny koszt inwestycji w samoloty stacjonujące w Krakowie wyniesie 600 mln $. Wprowadzamy także 6 kolejnych, zupełnie nowych tras – powiedział dyrektor handlowy Ryanaira David O’Brien.

Lato 2019 to atrakcyjne nowe połączenia prosto z Krakowa. Nasi pasażerowie będę mieć szanse na kolejne inspirujące podróże. Rozwój siatki połączeń z Krakowa to potwierdzenie potencjału turystycznego oraz biznesowego, a także impuls dla kolejnych inwestycji i miejsc pracy w Małopolsce – dodałprezes zarządu MPL Kraków-Balice Radoslaw Włoszek (Nowa polska trasa Ryanaira , 2018-11-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.