Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa polska trasa Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 24 listopada 2018

Ryanair ogłosił nową krajową trasę z portu lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność. Rejsy do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice zostaną zainaugurowane 2 kwietnia. Loty będą wykonywane 3 razy w tygodniu. To czwarte połączenie irlandzkiego towarzystwa ze Szczecina, obok Dublina, Liverpoolu i Londynu-Stansted.  

/ Zdjęcie: Port lotniczy Szczecin

We wtorki i soboty samolot Ryanaira wyleci z Krakowa o 11:00 i wyląduje w Szczecinie o 12:15. Natomiast lot powrotny ze Szczecina wystartuje o 12:40 i zakończy się w Krakowie o 13:55. We czwartki wylot z Krakowa zaplanowano o 07:45, a przylot do Szczecina – o 09:00. Wylot ze Szczecina odbędzie się o 09:25, a lądowanie w Krakowie – o 10:40.

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-Wschodniej i na Bałkanach powiedziała: Cieszymy się bardzo z wprowadzenia nowej trasy ze Szczecina do Krakowa. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i zastąpi inną trasę krajową ze Szczecina do Warszawy (Potrójne święto Ryanaira w Krakowie, 2018-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra