Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe połączenie z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 27 marca 2019

Dziś irlandzki przewoźnik niskokosztowy Ryanair ogłosił nowy kierunek z Wrocławia. Od sezonu zimowego 2019/2020 polecimy do Odessy.

Samoloty Ryanaira będą latały z Wrocławia do Odessy w sezonie zimowym / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław 

Będzie to pierwsze połączenie ze stolicy Dolnego Śląska bezpośrednio nad Morze Czarne. Wiadomo już, że samoloty z harfą na ogonie będą latały z wrocławskiego lotniska na nowej trasie dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Połączenie do Odessy będzie już szóstym kierunkiem wschodnim z Wrocławia. Pozostałe to: Lwów, Charków, dwa połączenia do Kijowa (lotniska Żuliany i Boryspol) i gruzińskie Kutaisi.

Odessa, nazywana perłą Morza Czarnego, to kierunek niezwykle atrakcyjny turystycznie. Terminy lotów umożliwiają dogodne zaplanowanie kilkudniowego wyjazdu – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w porcie lotniczym Wrocław. Przewoźnicy dostrzegają stale rosnący potencjał tych kierunków. Odessa, jako duża i ważna metropolia w tej części Europy, znakomicie uzupełnia siatkę połączeń wschodnich z Wrocławia – dodaje Jarosław Sztucki. 

31 marca w Porcie Lotniczym Wrocław w życie wchodzi rozkład lotów na lato 2018. Podróżni będą mieli do dyspozycji 83 połączenia, w tym 18 kierunków południowych (Chatbot we Wrocławiu , 2019-03-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.