Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Oferta Cenzinu dla SW

Służby państwowe, Przemysł zbrojeniowy, Imprezy branżowe, 29 marca 2019

W dn. 3-4 kwietnia w Lublinie odbędą się Ogólnokrajowe Targi i Konferencja Służby Więziennej #Wieziennictwo2019. Wydarzenie, organizowane przez Służbę Więzienną, będzie miejscem do prezentacji tematów związanych z funkcjonowaniem systemu penitencjarnego, jako ważnego ogniwa w systemie bezpieczeństwa państwa. Podczas targów wchodząca w skład PGZ spółka Cenzin zaprezentuje ofertę broni i akcesoriów.

 / Zdjęcia: Cenzin

Wśród prezentowanego sprzętu znajdą się m.in. wyrzutniki pocisków obezwładniających GL-06
kal. 40x46 mm B&T, karabinek APC9 kal. 9x19 mm, karabin APC kal. 5,56x45 mm. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną również - karabin HAENEL CR223 kal. 223 REM, karabinek HKG36 5,56x45 mm, pistolety maszynowe HKMP5 kal. 9x19 mm i HKMP7 kal. 4,6x30 oraz pistolety HKSFP9 cal. 9x19 mm, HKP30 kal. 9x19 mm i systemem wyważeniowy SAN.

Spółkę Cenzin i Służbę Więzienną łączy wieloletnia współpraca. Na przełomie ostatnich lat, w wyniku rozstrzygniętych przetargów Cenzin dostarczył formacji m.in. wyrzutniki pocisków obezwładniających GL-06 B&T, strzelby gładkolufowe Mossberg kal. 12x76 590A1 oraz Flex 500 Tactical Cruiser, jak również amunicję strzelecką i treningową (Broń Colta w ofercie Cenzinu , 2019-03-27).           
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.